Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/itexpert/ftp/zkf/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
O nas – Osiedle Parkowe Kostrzyn nad Odrą

Kim jesteśmy

BMG GRUPA Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa BB CAPITAL GROUP Spółka Jawna powstała z połączenia trzech spółek działających na lokalnym rynku nieruchomości od wielu lat i posiadających duże doświadczenie w zakresie oferowanych usług. W naszym portfolio znajdują się takie realizacje/inwestycje jak budynki handlowo – mieszkalne, obiekty przemysłowe wraz z pomieszczeniami biurowymi,  galerie handlowe, pawilony handlowe, markety i hipermarkety, stacje paliw, a także budowy dróg i parkingów.

Nasze realizacje

Naszym największym sukcesem oraz najlepszą rekomendacją jest zadowolenie naszych Klientów. Aktualnie zajmujemy się budową prestiżowego osiedla mieszkaniowego „Osiedle Parkowe” w Kostrzynie nad Odrą.

Nasze działania nakierowane są na jakość oraz odpowiednie dopasowanie oferty do Klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Realizacje BMG-Group

Realizacje BB-Capitalgroup